Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zastosowanie pojazdów użytkowych UTV

Terenowe pojazdy użytkowe UTV mają bardzo wszestronne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju prac w gospodarstwie. Można się również nimi poruszać po trudnych terenach leśnych, dlatego są idealnym rozwiązaniem na przykład dla Służby Leśnej. Ze względu na swoją wytrzymałość i solidną konstrukcję użytkowe pojazdy typu UTV są także wykorzystywane do zadań wojskowych. Absolutnie nie będzie przesady w stwierdzeniu, że znajdujące się w naszej ofercie quady UTV spalinowe to niezawodne maszyny do zadań specjalnych.

Quad dla dwóch osób typu UTV to pojazd użytkowy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać go w celach rekreacyjnych i sportowych. Jazda terenowa takim pojazdem może sprawić naprawdę wiele radości. Na co dzień można go wykorzystywać do pracy, a w wolnych chwilach jeździć nim w celach rekreacyjnych.

Znajdujące się w naszej ofercie wielozadaniowe pojazdy UTV posiadają niezawodny napęd 4x4, dzięki któremu bez problemu podjedziesz pod stromy podjazd oraz przejedziesz przez podmokłe i bagniste tereny.

Wielozadaniowy pojazd użytkowy na raty

Nie masz wolnej gotówki na zakup nowego użytkowego pojazdu UTV? Żaden problem - klientom sklepu motocyklowego Motoland umożliwiamy zakup quada na raty lub w formie leasingu. Zapewniamy również bezpłatny transport pojazdu na terenie całej Polski.

Blog
Podsumowanie Dni Otwartych i Jazd Testowych w naszym Sklepie Motocyklowym

Podsumowanie Dni Otwartych i Jazd Testowych w naszym Sklepie Motocyklowym

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli na nasze Dni Otwarte oraz jazdy testowe, które odbyły się 17 i 18 maja.

Wasza obecność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe i pełne motocyklowych emocji!

Dni Otwarte cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a szczególnie popularny okazał się pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez profesjonalnych ratowników z Firemed.

Dzięki nim wielu z Was mogło sobie przypomnieć cenne umiejętności, które mogą okazać się nieocenione na drodze.

Nasi eksperci odpowiadali na Wasze pytania dotyczące wyboru odpowiedniego motocykla o pojemności 125 cm³, co było jednym z głównych tematów dyskusji.

Widzieliśmy również duże zainteresowanie crossami dla dzieci oraz quadami, które przyciągnęły wielu młodszych entuzjastów motoryzacji.

Nie możemy nie wspomnieć o tym, że wiele osób zdecydowało się nabyć swój pierwszy motocykl właśnie podczas tego wydarzenia.

To dla nas ogromna radość móc być częścią Waszej motocyklowej przygody od samego początku!

Wielkim urozmaiceniem imprezy był konkurs na Facebooku, wspierany przez naszych wspaniałych partnerów:

Barton Motors

Seca

oraz Wypożyczalnię quadów Quady Żywiec.

Dzięki nim mogliśmy zaoferować Wam fantastyczne nagrody i dodatkowe atrakcje.

Podczas Dni Otwartych mieliście okazję bliżej poznać szeroką gamę pojazdów takich marek jak JunakZontesBenelliCF MOTOBartonSegwayKayoAsixKeeway i wiele innych.

Nasze modele wzbudziły Wasze zainteresowanie i mamy nadzieję, że znaleźliście wśród nich swojego wymarzonego motocykla.

O wspaniały catering zadbała restauracja "Od Dobrej Heksy" z Wodzisławia Śląskiego, serwując pyszny catering , który zadowolił podniebienia wszystkich uczestników.

Świetną ofertę finansowania oraz prezenty dla uczestników zapewnił Credit Agricole, dzięki któremu wielu z Was mogło skorzystać z atrakcyjnych warunków zakupu.

Dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym za wsparcie i upominki dla odwiedzających, które uczyniły nasze Dni Otwarte jeszcze bardziej niezapomnianymi.

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy do naszego sklepu na kolejne wydarzenia oraz codzienne zakupy. Do zobaczenia na drodze!

Zespół Sklepu Motocyklowego Motoland

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl