Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zastosowanie pojazdów użytkowych UTV

Terenowe pojazdy użytkowe UTV mają bardzo wszestronne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju prac w gospodarstwie. Można się również nimi poruszać po trudnych terenach leśnych, dlatego są idealnym rozwiązaniem na przykład dla Służby Leśnej. Ze względu na swoją wytrzymałość i solidną konstrukcję użytkowe pojazdy typu UTV są także wykorzystywane do zadań wojskowych. Absolutnie nie będzie przesady w stwierdzeniu, że znajdujące się w naszej ofercie quady UTV spalinowe to niezawodne maszyny do zadań specjalnych.

Quad dla dwóch osób typu UTV to pojazd użytkowy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać go w celach rekreacyjnych i sportowych. Jazda terenowa takim pojazdem może sprawić naprawdę wiele radości. Na co dzień można go wykorzystywać do pracy, a w wolnych chwilach jeździć nim w celach rekreacyjnych.

Znajdujące się w naszej ofercie wielozadaniowe pojazdy UTV posiadają niezawodny napęd 4x4, dzięki któremu bez problemu podjedziesz pod stromy podjazd oraz przejedziesz przez podmokłe i bagniste tereny.

Wielozadaniowy pojazd użytkowy na raty

Nie masz wolnej gotówki na zakup nowego użytkowego pojazdu UTV? Żaden problem - klientom sklepu motocyklowego Motoland umożliwiamy zakup quada na raty lub w formie leasingu. Zapewniamy również bezpłatny transport pojazdu na terenie całej Polski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl