Benelli TRK 702 i TRK 702 X - spełnione marzenia Pesaro

Benelli TRK 702 i TRK 702 X - spełnione marzenia Pesaro

Rozwojowe centrum marki Benelli to Pesaro we Włoszech.

Marka ma w swoim 112 letnim już dziedzictwie liczne pierwowzory motocykli i myśli technicznych, które przez długie lata rozwijały gałąź motoryzacji w gamie motocykli, nawet jeszcze przed pojawieniem się na rynku mocnych graczy.

To Benelli śmiało tworzyło pierwsze motocykle sportowe, wyczynowe czy futurystyczne - nadając bieg historii.

Po ciężkim czasie Wojen i całkowitemu zniszczeniu fabryk - dla twórców z Pesaro nie było mowy by się poddać. Całe szczęście...

Mimo rozwijania się konkurencji - marka Benelli do dziś podkreśla swoją obecność i niesamowity włoski styl. Aktualne modele nie odstępują jakością wykonania i mocą oraz niezawodnością podzespołów od najlepszych marek... oferują za to zdecydowanie więcej: niepowtarzalną formę, klasę i... niską cenę.

Okupowana niesłusznym przydomkiem: "chińska" produkcja - w każdym calu zasługuje w przypadku Benelli na uznanie i broni się sama: niezawodnością, bezawaryjnością i bezkompromisową precyzją wykonania i komfortu eksploatacji.

W dzisiejszym świecie niezmiernie ważne są: niskie koszty produkcji. Takie oferują Chińczycy - stąd decyzja o uruchomieniu produkcji właśnie w państwie środka. A my możemy się przekonać w 100% o ich zaangażowaniu, pracowitości, precyzji realizacji i niezwykłych efektach, o które stale walczą.

Modele TRK 702 i TRK 702 X to długo oczekiwana realizacja marzeń i potrzeb wielu motocyklistów.

Wszechstronne właściwości jednośladu oferowanego w dwóch wersjach: szosowej i adventure (zapewniającej możliwość jazdy poza drogami asfaltowymi) stanowią jasno:

Benelli TRK 702 jest wszechstronnym i aktualnie jednym z najbardziej uniwersalnych motocykli na rynku.

Spore i w zupełności wystarczające mocne osiągi oferowane są w tak przystępnej cenie, że listy zapisów oczekujących na model były wypełnione już w lutym 2023 roku, podczas gdy pierwsze modele były dostępne w Polsce dopiero w połowie wakacji.

Aktualnie wypełniają się listy rezerwowe dla pojazdów z rocznika 2024, a wszyscy szczęśliwi już posiadający modele TRK 702 i TRK 702X - potwierdzają tylko spełnienie oczekiwań i marzeń jakie daje im jazda nowym modelem Benelli.

Tak doskonale dopracowana konstrukcja motocykla, solidnie wykonana praca inżynieryjna, ekonomia zakupu i eksploatacji - powinny jeszcze długo być niedoścignionym indywidualistą.

Ten dwucylindrowiec zasługuje w pełni na miano fenomenu.

Wszystkie szczegóły techniczne znajdują się w karcie modelu Benelli TRK 702 i Benelli 702X na naszych stronach informacyjnych

MOTOLAND RYBNIK I BIELSKO-BIAŁA

W Internecie jest już obszerna gama testów oraz relacji z jazd i wyjazdów.

Zapraszamy Was także serdecznie do rozmów z nami o modelu. O modelu...o którym jeszcze dłuuuuugo będzie barrrrdzo głośno.

I słusznie :)

Motoland RYBNIK: Łukasz 530-600-420

Motoland Bielsko-Biała: Roland 791-424-545

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl