Nowy Linhai PROMAX 370 4x4 z homologacją
Nowy Linhai PROMAX 370 4x4 z homologacją

NOWOŚĆ, na którą czekało wielu z Was!

Nowy QUAD ATV Linhai 370 PromaX z napędem na cztery koła i homologacją umożliwiającą poruszanie się po drogach publicznych.

Na aktualnym rynku NIE MA quada, który posiadałby lepszy stosunek jakości do ceny i wyposażenia standardowego...

a mówiąc: "standard" w przypadku Linhai Promax 370... można powiedzieć naprawdę dużo!

Marka Linhai pojawiła się na rynku polskim kilka lat temu, jednak Koncern Linhai istnieje od 1957 roku i w 1998 przekroczył magiczną liczbę 1 MLN wyprodukowanych pojazdów, a także podobne statystyki produkcji silników oraz podzespołów mechanicznych cieszących się dobrą jakością, małą awaryjnością i długożywotnością w stosunku do oferowanych przez markę cen.

Rozpęd Przedsiębiorstwu niezaprzeczalnie nadała fuzja i nawiązanie w 1994 roku współpracy z Japan’s Yamaha Motor Co. Ltd.

W 2001 roku Koncern rozpoczął masową produkcję quadów. Dzisiaj przy nieomal ćwierćwiecznym doświadczeniu w branży pojazdów ATV i UTV jest niewątpliwym liderem w swoim segmencie cenowym.

Nowy model Linhai Promax 370 posiada dosłownie wszystkie niezbędne cechy, właściwości oraz podzespoły uniwersalnego quada. Mówiąc uniwersalny: podkreślamy, że jest to quad nadający się do jazdy rekreacyjnej oraz pracy w gospodarstwie w zakresie swojej mocy i możliwości.

Wracając do wspomnianych elementów standardowego wyposażenia Linhai 370 PROMAX zaczniemy od przybliżenia informacji o silniku. W porównaniu z poprzednią odsłoną modelu (300cc) Nowy Promax 370 ma więcej mocy - co pozwala na bardziej zwinną jazdę w tym samym większym zakresie co większą pracę. Moc silnika na przenosi precyzyjna 2 stopniowa automatyczna skrzynia biegów kanadyjskiego Producenta CV-Tech. Posiada także neutralny bieg i wsteczny.

Silnik z kanadyjską skrzynią biegów CV-Tech

Niezawodny napęd 4x4 przełączany elektrycznie zapewnia dobrą przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni.

Przełączenie napędu na dwie osie jest niezwykle proste i odbywa się przez naciśnięcie 1 przycisku umieszczonemu na kierownicy... Niezależnie zatem od sytuacji w jakiej znaleźliśmy się na trasie czy podczas prac w gospodarstwie pojazd świetnie potrafi wydostać się z grząskiego gruntu, śliskiej nawierzchni, nadając się przy tym do ciągnięcia ładunków oraz pokonywania stromych podjazdów.

Napęd 2x4 i 4x4

Zawieszenie nowego Linhai Promax 370 zostało zmodyfikowane o bardziej stabilny rozstaw osi, niski środek ciężkości oraz większy skok zapewniające nie tylko lepszą stabilność ale też wyższe prędkości. Nad bezpieczeństwem czuwa sprawny i mocny układ hamulców hydraulicznych zapewniający bardzo zadowalające efekty w różnych warunkach. Zwrotny Linhai będzie zatem znajdował sobie coraz większe uznanie i grono miłośników lubiących szybką jazdę w ostrych zakrętach.

Stabilne zwinne zawieszenie

Aby kontrolować wszystkie niezbędne parametry bez zaplątywania sobie myśli w zbędne informacje - Linhai Promax 370 posiada czytelny wyraźny wyświetlacz z doskonale dostosowaną gamą wskaźników parametrów i informacji.

Na wyświetlaczu na bieżąco wyświetlają się :

cyfrowy obrotomierz oraz prędkościomierz, liczba przejechanych kilometrów, liczba przejechanych motogodzin, kontrolka włączonego napędu 2x4 lub 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolka biegu neutralnego, kontrolka świateł długich, informacja użycia kierunkowskazów, świateł awaryjnych oraz biegu wstecznego.

Wyświetlacz LCD w Linhai 370 Promax 2023

Jak w przypadku KAŻDEGO quada Linhai - i w przypadku Nowego Promax'a możemy liczyć na niesamowicie nowoczesny i reprezentacyjny stonowany design.

Możemy też liczyć na bogate wyposażenie :

oświetlenie LED, bardzo atrakcyjne felgi aluminiowe z markowymi oponami, do różnych sytuacji i praktycznych czynności wyciągarka elektryczna 3000lbs wraz z pilotem, hak holowniczy, masywne zderzaki przedni i tylny, nowoczesne bagażniki kompozytowe, osłony na dłonie, duże lusterka, wygodną kanapę, oparcie pasażera, dostosowaną wielkościowo do manewrów dużą przestrzeń na nogi i stopy, bardzo praktyczną sygnalizacje akustyczną kierunkowskazów.

Nowy Linhai 370 PromaX jest dostępny w trzech kolorach nadwozia: Sand (pustynny piaskowy beż), Gloss Black (intensywna czerń) , Grey (stonowany, stylowy szary)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z modelem, który jest już dostępny na ekspozycji w naszych Salonach Motoland.

Na bieżąco dostosowujemy oferty dla naszych Klientów wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom. Posiadamy szereg usług dodatkowych jak: transport pojazdów, szkolenie techniczne z obsługi, serwis mechaniczny, doposażenia w akcesoria i modyfikacje podzespołów. Świadczymy usługi bieżącego serwisu (gwarancyjny, pogwarancyjny).

Nasi Pracownicy służą bogatą wiedzą umożliwiającą zarówno prezentację pojazdu jak i doposażenie go do Państwa potrzeb.

Posiadamy szeroki asortyment: kufrów, kanistrów, gaśnic, dodatkowego oświetlenia, podgrzewanych akcesoriów, osłon podwozia, osłon bocznych, przyczepy, pługi, rozsiewacze, przyczepki i wszystkie niezbędne do jazdy pojazdami typu quad: odzież ochronną, obuwie ochronne, kaski i wiele innych.

ZAPRASZAMY! Już teraz Quad Linhai 370 Promax w specjalnej wrześniowej cenie 21 990 zł.

Śledź nasze informacje na bieżąco na naszym profilu

>> FACEBOOK Motoland Rybnik i Bielsko-Biała <<

Motoland Bielsko-Biała 791-424-545

Motoland Rybnik 530-600-420

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl