Motoland Oferta dla Firm
Fot. Źródło Facebook / Rafał Sonik

Fot. Żródło Facebook / Rafał Sonik

Na zdjęciu tematu tego odcinka naszego Bloga zamieszczamy zdjęcie Rafała Sonika z jego profilu na Facebooku.

Nie bezpodstawnie. Ten prawdziwie godzien podziwu wielokrotny Mistrz Świata , Mistrz Polski, Biznesmen i Przedsiębiorca to totalna, prawdziwa i wartościowa Ikona Przedsiębiorczości i tematyki QUADów w jednym :)

Próżno więc szukać grafik ubranych w garnitury Prezesów z teką w ręce, którzy podjeżdżają pod swoją Firmę Quadem - kiedy w Polsce mamy tak idealny przyquad i symbol sukcesu w biznesie i jeździe quadem jak Pan Rafał Sonik.

 

Wróćmy jednak do spraw Rybnika, Bielska - Białej i tutejszych kwestii związanych z tematem wpisu.

 

Jako dostawca pojazdów typu QUAD wspomagamy lokalnych Przedsiębiorców i Właścicieli Firm w bezproblemowym ogarnianiu kwestii zaplecza gospodarczego.

Kiedy warunki pogodowe przysparzają dodatkowych obowiązków jak: odśnieżanie podjazdów, parkingów czy okolic obiektu - nasze QUADY zapewniają szybkie i skuteczne działania porządkowe.

Każda Firma czy Przedsiębiorstwo, które dysponuje sporym zapleczem w postaci terenu - doskonale wie, ile czasu i potrzeb personalnych zajmują działania porządkowe.

W czasie wzmożonej zachorowalności, niskich temperatur oraz nieprzyjaznych warunków atmosferycznych takich jak: wiatr, deszcz, opady śniegu - nietrudno o przeziębienie. A narażanie pracowników na czas wysiłku fizycznego w plenerze z łopatą w ręku, często prowadzi do ich zachorowań, idącej za tym nieobecności, a więc braków personalnych, które poza przykrym stanem zdrowia pracowników przysparzają nie raz kolejnych problemów w funkcjonowaniu Firmy czy Przedsiębiorstwa.

Dlaczego zatem nie uprzyjemnić i nie umilić nam samym czy naszym pracownikom chwil prac porządkowych?

Podczas gdy każdy Właściciel Firmy i Przedsiębiorca ma sporo na głowie, pojazdy typu QUAD można doposażyć w pług celem odśnieżania i zaoszczędzić cenny czas jaki pochłonęłyby prace z łopatą. Jego sterowanie jest niezwykle proste i w większości przypadków odbywa się za pomocą wyciągarki.

Sama wyciągarka także jest w stanie ułatwić niejedno zadanie związane z przeciągnięciem ciężkich przedmiotów - nie tylko zimą ale przez cały rok.

Pojazdy typu QUAD posiadają praktyczną przestrzeń celem montażu stelaży i koszy do transportu ciężkich przedmiotów czy też rzeczy w dużych ilościach. Solidne, trwałe konstrukcje doposażeń zapewniają możliwość ich dostosowania w pełni do potrzeb zakresu pracy.

Większość tego rodzaju pojazdów jest także dostosowana do ciągnięcia przyczepy. Hak holowniczy pozwala zatem na rozwinięcie zakresu pracy o kolejne działania.

Od mniejszych pojemności silników do naprawdę silnych pracujących maszyn - zakres doboru pojazdu typu QUAD do potrzeb Firmy czy Przedsiębiorstwa daje pełen wachlarz możliwości.

Pomagamy z załatwianiu formalności związanych z dokumentacją celem zarejestrowania pojazdów typu quad.

Aktualnie nie ma już w Urzędach i Wydziałach Komunikacji problemów z zarejestrowaniem pojazdu ATV czy UTV, który posiada homologację.

Można zatem z łatwością ogarnąć formalności i cieszyć się jazdą po drogach publicznych co umożliwia przetransportowywanie pojazdu w przypadku kiedy posiadamy kilka lokalizacji naszej Firmy czy Przedsiębiorstwa.

Kupując QUAD na Firmę możemy liczyć na pełne odliczenie podatku VAT tego zakupu (23%) oraz wszystkich kosztów związanych z eksploatacją tego pojazdu (paliwo, doposażenie, akcesoria, specjalistyczna odzież ochronna i obuwie, serwis).

Oferta zakupu w Leasingu także w przypadku pojazdu typu QUAD jest możliwa.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl